جزییات خبر

تخصیص۲۰میلیون لیتر سوخت برای آغاز برداشت محصولات پاییزی خوزستان

(شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰) ۱۴:۰۰

تخصیص۲۰میلیون لیتر سوخت برای آغاز برداشت محصولات پاییزی خوزستان

تخصیص۲۰میلیون لیتر سوخت برای آغاز برداشت محصولات پاییزی خوزستان

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز:20 میلیون لیتر سوخت برای آغاز برداشت محصولات پاییزی خوزستان تخصیص داده شد.

نعمت‌الله نجفیمدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز در این خصوص گفت:این سهمیه سوخت بر اساس قیمت مصوب از طریق جایگاه‌ها و فروشندگی‌های محلی به صاحبان و مالکان ماشین آلات کشاورزی که در عملیات برداشت محصولات پاییزی خوزستان مشارکت دارند عرضه می‌شود.
وی اظهار داشت: سهمیه سوخت ماشین آلات کشاورزی محصولات پاییزی در سه مرحله کاشت ، داشت و برداشت در کارگروه کشاورزی استان مصوب و به شرکت متبوع اعلام شده است.
مدیرشرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خوزستان (اهواز) در ادامه به مالکان و صاحبان ماشین آلات کشاورزی به خصوص کمباین داران مهاجر اطمینان داد سوخت مورد نیاز آنان تامین خواهد شد و کشاورزان نیز نگران برداشت به موقع محصولات خود نباشند.
نجفی ذخایر فراورده‌های نفتی به خصوص گازوییل که نیاز اصلی ماشین آلات کشاورزی استان است مطلوب بیان کرد و گفت:هیچ گونه مشکلی در توزیع به موقع سوخت مورد نیاز ماشین آلات کشاورزی وجود ندارد.
بزرگترین عملیات برداشت محصولات کشاورزی پاییزی کشور در چند روز آینده در خوزستان رقم خواهد خورد.
سازمان جهادکشاورزی خوزستان پیش بینی کرده است حدود ۵.۵میلیون تن محصولات کشاورزی پاییزی استان تا اوایل تیرماه برداشت شود.
هم اکنون ناوگان کمباین های مهاجر از استان فارس در حال حرکت به سمت مناطق جنوبی و جنوب شرقی خوزستان هستند تا عملیات ۲ محصول راهبردی گندم و دانه روغنی کلزا را ابتدا از آن مناطق شروع کنند.
طبق برنامه حدود ۱.۲میلیون تن گندم ، ۱.۳میلیون تن چغندرقند ، ۱۱۷هزار تن دانه روغنی کلزا و بخش مهمی از محصولات صیفی و جالیزی در خوزستان برداشت خواهد شد.
سازمان جهادکشاورزی خوزستان با برگزاری نشست‌ها با اتحادیه ها و ناوگان حمل ونقل در حال تدارک ، بسیج و سازماندهی موثر ماشین آلات کشاورزی به خصوص کامیون و کمباین برای شروع عملیات برداشت محصولات پاییزی استان است.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

اهواز - بلوار پاسداران - نرسیده به شهید بندر (چهارشیر ) -

جنب سپاه پاسداران اهواز - شرکت ملی پخش فرآورده های

نفتی منطقه اهواز


تلفن: روابط عمومی : 34444567-061    
بازرس و نظارت منطقه: 34448106-061
کشیک منطقه: 34433603-061
تلفن گویا: 34454091-061
سامانه پاسخگویی به شکایت: 09627