جزییات خبر

دیدار دوستانه مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز با استاندار خوزستان

(شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۳۷

دیدار دوستانه مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز با استاندار خوزستان

دیدار دوستانه مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز با استاندار خوزستان

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز :نعمت الله نجفی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز در دیداری دوستانه با استاندار خوزستان گفتگو کرد.

در این دیدار که در محل دفتر استاندار برگزار شد دکتر نجفی گزارشی از روند سوخت رسانی ارائه کرد وی گفت:هیچگونه مشکل کمبود سوخت در استان نداریم و سوخت به اندازه کافی برای مصرف کنندگان موجود است. نجفی اظهار داشت: زیر ساخت های دریافت گاز مایع و نفت سفید برای ذینفعان ایجاد شده به نحوی که این دو نوع سوخت ضروری بدون واسطه و با قیمت مصوب به دست مشتریان می رسد و خانوارهای عشایری سهمیه ماهانه گاز مایع و نفت سفید خود را دریافت می کنند.

نجفی در ادامه سوخت پاک را برای محیط زیست ضروری دانست و گفت توسعه جایگاه های سوخت سی ان جی از برنامه شرکت پخش بوده که با همکاری بخش خصوصی این امر تحقق یافت .

نجفی اظهار داشت : منطقه اهواز با وجود انبارهای ذخیره سازی به استانهای همجوار نیز سوخت رسانی می کند. وی گفت: نفت سفید مورد نیاز ساکنان زلزله زده سی سخت به مقدار کافی از اهواز ارسال شد وی با اشاره به همکاری صمیمانه بخش خصوصی در توزیع فرآورده های نفتی از طریق مجاری عرضه و همچنین ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی از این عزیزان به عنوان بازوان پخش فرآورده های نفتی یاد کرد و گفت: سوخت کشاورزان و مصرف کنندگان عمده ساماندهی شده و از قاچاق میلیون ها لیتر فرآورده جلوگیری شده است.

مهندس سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان در این دیدار از تلاش دکتر نجفی و مجموعه کارکنان پخش فرآورده های نفتی و مالکان جایگاه های سوخت و ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی تشکر و قدردانی کرد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

اهواز - بلوار پاسداران - نرسیده به شهید بندر (چهارشیر ) -

جنب سپاه پاسداران اهواز - شرکت ملی پخش فرآورده های

نفتی منطقه اهواز


تلفن: روابط عمومی : 34444567-061    
بازرس و نظارت منطقه: 34448106-061
کشیک منطقه: 34433603-061
تلفن گویا: 34454091-061
سامانه پاسخگویی به شکایت: 09627