جزییات خبر

نخستین مجتمع خدماتی رفاهی اهواز به بهره‌برداری رسید

(یکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹) ۱۴:۳۴

نخستین مجتمع خدماتی رفاهی اهواز به بهره‌برداری رسید

 

نخستین مجتمع خدماتی رفاهی اهواز به بهره‌برداری رسید

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز: نخستین مجتمع خدماتی رفاهی و جایگاه عرضه فراورده‌های سوختی کلانشهر اهواز به صورت ویدئو کنفرانس با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز  برای ساخت ونصب تجهیزات این مجتمع خدماتی رفاهی واقع در ابتدای جاده اهواز - خرمشهر به مساحت ۶هزار و ۱۸۱مترمربع ۱۳۵میلیارد ریال هزینه شده است.
این مجتمع خدماتی رفاهی تحت عنوان "پرسیران "با سرمایه گذاری مشترک سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشور راه اندازی شده است و با بهره برداری از آن ۵۰فرصت شغلی فراهم شد ضمن آنکه ۱۱ واحد تجاری جنبی نیز در آن فعالیت می‌کنند.
ارسلان غمگین مدیرکل تعاون ، کار و امور اجتماعی خوزستان در آیین بهره برداری از این مجتمع خدماتی رفاهی گفت: همه تجهیزات فنی و الکترونیکی این مجتمع توسط متخصصان داخلی ساخته و نصب شده است.
طبق برنامه قرار است با سرمایه گذاری جدید ،  گام دوم این مجتمع ، شامل راه اندازی جایگاه عرضه گاز سی.ان.جی نیز راه اندازی شود.

درآیین بهره برداری از مجتمع خدماتی رفاهی و عرضه فراورده های نفتی شرکت پرسی ایران تعدادی از مسوولان استانی و شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) حضور داشتند.

 نخستین مجتمع خدماتی رفاهی اهواز به بهره‌برداری رسید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.