جزییات خبر

خودروهای عمومی خوزستان از فرصت برای دوگانه سوزکردن رایگان استفاده کنند

(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۰۰

خودروهای عمومی خوزستان از فرصت برای دوگانه سوزکردن رایگان استفاده کنند

خودروهای عمومی خوزستان از فرصت برای دوگانه سوزکردن رایگان استفاده کنند

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز: شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) از صاحبان خودروهای عمومی استان خواست از فرصت دوگانه سوزکردن که به صورت رایگان در کارگاه‌های مجاز در سطح شهرهای استان انجام می‌شود استفاده کنند.

نعمت الله نجفی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز در این خصوص گفت: :دولت هزینه گازسوز کردن همه خودروهای عمومی(وانت ، تاکسی و ون ) که بالغ بریک میلیون و ۴۶۰هزار دستگاه است تامین کرده و صاحبان این خودروها به صورت رایگان می‌توانند در سامانه شرکت پخش فراورده های نفتی ایران به نشانی https://gcr.niopdc.ir/ مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.  
وی گفت: صاحبان خودروهای عمومی در سطح خوزستان می‌توانند پس از ثبت نام در این سامانه ، احرازهویت و پلاک ، کارگاه مورد نظر را برای گازسوزکردن خودروی خود انتخاب کنند.
مدیرشرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) در ادامه افزود: همه مراحل دوگانه سوزکردن خودروهای عمومی به صورت رایگان است و کارگاه‌های مجاز دوگانه سوزکردن خودروبه هیچ عنوان حق مطالبه وجهی ندارند.
وی با اشاره به اینکه سیاست دولت تدبیر و امید، توسعه جایگاه‌های عرضه گاز سی.ان.جی است افزود: هم‌اکنون۷۶جایگاه گاز سی .ان.جی فعال در خوزستان وجود دارد و ۴۰ جایگاه جدید نیز در مرحله صدور مجوز، استعلام و تشریفات قانونی هستند.
نجفی افزود: استان خوزستان ظرفیت جدید برای توسعه جایگاه‌های گاز سی. ان.جی را با توجه به گرایش روزافزون مردم به استفاده از سوخت ارزان دارند و شرکت متبوع فرایند لازم برای احداث این نوع جایگاه‌ها را فراهم می‌کند.
با اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت آن از ۲۴ آبان سال گذشته، ‌تمایل افراد برای استفاده از سوخت‌های جایگزین بیشتر شد و از آنجا که قیمت سی ان جی همچنان ثابت بود، ‌استقبال برای دوگانه‌سوز کردن خودروها افزایش یافت و قیمت خودروهای دوگانه سوز نیز روندی صعودی به خود گرفت.
مصرف گازسی.ان.جی پس از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین در خوزستان حدود ۳۵درصد افزایش یافت

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

اهواز - بلوار پاسداران - نرسیده به شهید بندر (چهارشیر ) -

جنب سپاه پاسداران اهواز - شرکت ملی پخش فرآورده های

نفتی منطقه اهواز


تلفن: روابط عمومی : 34444567-061    
بازرس و نظارت منطقه: 34448106-061
کشیک منطقه: 34433603-061
تلفن گویا: 34454091-061
سامانه پاسخگویی به شکایت: 09627