جزییات خبر

جلسه مشترک مسئولین ستاد عتبات عالیات استان با مسئولین پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز برگزار شد

(شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۴۸

جلسه مشترک مسئولین ستاد عتبات عالیات استان با مسئولین پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز برگزار شد

جلسه مشترک مسئولین ستاد عتبات عالیات استان با مسئولین پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز : جلسه هماهنگی خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی با حضور سردار زارعی و جناب سرهنگ آقائی جانشین ستاد عتبات عالیات خوزستان و دکتر نجفی مدیر پخش فرآورده های نفتی اهواز به همراه معاونین روز شنبه مورخ 23 شهریور در محل دفتر مدیر منطقه برگزار شد.

در این جلسه آخرین راهکارهای خدمات رسانی به زائران اربعین در مرزهای خروجی به ویژه مرز چذابه بررسی شد. سردار زارعی از خدمات رسانی مطلوب سوخت رسانی به زوار در سالهای گذشته تشکر کرد.

سرهنگ آقائی جانشین ستاد عتبات عالیات خوزستان گزارشی از روند خدمات رسانی به زوار اربعین ارائه کرد. وی گفت: 1400 موکب در خوزستان از زوار پذیرایی می کنند.

وی گفت: برای اتوبوسها و خودروهای مسافربری نیازمند خدمات سوخت هستند و از طرفی برای مصرف مواکب نیازمند به سیلندر گاز در محل نقطه مرزی می باشد.که همانند سالهای گذشته تامین می شود. دکتر نجفی در این جلسه در خدمات رسانی به ویژه سوخت تاکید کرد. وی گفت: جلسات مهمی با مسئولین خدماتی برگزار شده است و تلاش خواهد شد بهترین خدمات به زوار اربعین ارائه شود.

نجفی افزود: همه جایگاههای پمپ بنزین از پل زال تا مسیرهای ورودی زوار و ایذه و بهبهان تا مرز چذابه به اندازه کافی سوخت وجود دارد و ذخیره سازی بعمل آمده است.

وی افزود: دو جایگاه سوخت سیار در محل نقطه مرزی چذابه برای سوخترسانی به خودروها مستقر می شود. و سوخت نانوایی های مستقر در مواکب مرزی تامین شده است که به هیات های خدمات ابلاغ شده است.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

اهواز - بلوار پاسداران - نرسیده به شهید بندر (چهارشیر ) -

جنب سپاه پاسداران اهواز - شرکت ملی پخش فرآورده های

نفتی منطقه اهواز


تلفن: روابط عمومی : 34444567-061    
بازرس و نظارت منطقه: 34448106-061
کشیک منطقه: 34433603-061
تلفن گویا: 34454091-061
سامانه پاسخگویی به شکایت: 09627