جزییات خبر

کارگر جایگاه کیف محتوی طلا را به صاحبش بازگرداند

(چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۰۳

کارگر جایگاه کیف محتوی طلا را به صاحبش بازگرداند


 

کارگر جایگاه کیف محتوی طلا را به صاحبش بازگرداند

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورد ه های نفتی خوزستان  منطقه اهواز: اپراتور جایگاه سی ان جی امانتدار شرکت ملی پخش فرآورد ه های نفتی منطقه اهواز یک کیف زنانه محتوی طلا به ارزش 700 میلیون ریال یافت و آن را به صاحبش بازگرداند.

داریوش محمد باقری که از نیروهای ابوابجمعی جایگاه  سی ان جی کوی لور اندیمشک است ماجرای پیدا شدن کیف را اینگونه تعریف کرد: کنار تلمبه در حال سوختگیری خودرو  مشتری بودم که یکی راننده ها مرا متوجه کیفی که کنار دیوار گذاشته بود کرد.

شهرام کرکی یکی دیگر از اپراتورهای جایگاه  که شاهد این ماجرا بود آن کیف را برای من آورد و با هم به دفتر جایگاه پیش مسئولمان رفتیم. چون به دنبال نشانه ایی از صاحب کیف میگشتیم به ناچار در کیف را باز کردیم که متوجه مقداری طلا در آن شدیم. با پیگیری ها و شماره تماسی که در آن کیف پیدا کردیم با صاحبش تماس گرفتیم و آنها خودشان را سریع به جایگاه رساندند. و کیف با همه مدارک و محتویات آن به صاحبش بازگردانده شد. طبق گفته صاحب کیف طلاهای موجود در آن نزدیک به 700 میلیون ریال ارزش داشته است.

کارگر جایگاه گفت: دیدن طلاها وسوسه‌انگیز بود، اما مطمئن بودم یافتن آنها مرا در یک آزمون الهی قرار داده که باید از آن سربلند بیرون می‌آمدم. حتی یک لحظه هم به ذهنم خطور نکرد که ‌ای کاش ماجرا را به کسی نمی‌گفتم و طلاها را برای خود برمی‌داشتم. من با روزی حلال زندگی خود و خانواده‌ام را می‌گذرانم و حاضر نیستم پول حرام به خانه ببرم.

وی اضافه کرد:صاحب طلا قصد قدردانی از مرا داشت که حاضر نشدم پولی از او بگیرم. من این کار را که آزمایشی برای زندگی‌ام بود برای رضای خدا انجام دادم و منتظر پاداش نبودم.

به پاس قدردانی از کار خداپسندانه این کارگر زحمتکش پرداخت یک ماه حقوق از طرف شرکت بهره بردار(درخش رادان بهبهان ) و اهدا لوح تقدیر از سوی شرکت ملی پخش فرآورد های نفتی منطقه اهواز در نظر گرفت شد.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

اهواز - بلوار پاسداران - نرسیده به شهید بندر (چهارشیر ) -

جنب سپاه پاسداران اهواز - شرکت ملی پخش فرآورده های

نفتی منطقه اهواز


تلفن: روابط عمومی : 34444567-061    
بازرس و نظارت منطقه: 34448106-061
کشیک منطقه: 34433603-061
تلفن گویا: 34454091-061
سامانه پاسخگویی به شکایت: 09627