جزییات خبر

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ درخصوص اجرایی شدن طرح کارت سوخت از بیستم مرداد ماه

(پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۵۲

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ درخصوص اجرایی شدن طرح کارت سوخت از بیستم مرداد ماه

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ  درخصوص اجرایی شدن طرح کارت سوخت از بیستم مرداد ماه

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورد های نفتی خوزستان منطقه اهواز: صبح امروز جلسه ویدیو کنفرانس با موضوع آماده سازی شرایط جهت اجرایی کردن طرح کارت سوخت با حضور مهندس وکیل زاده و مناطق 37 گانه در سالن جلسات منطقه برگزار گردید.

وکیل زاده مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورد های نفتی ایران در ابتدا گفت: هدف از اجرای این طرح تنها انضباط دادن و جمع‌آوری اطلاعات مربوط به مصرف بنزین است. وی درباره این‌که اگر پس از ۲۰ مردادماه، فردی کارت سوخت نداشته باشد، چه راهکاری برای آن‌ها وجود دارد، گفت: این افراد هم می‌توانند از سامانه دولت همراه استفاده کنند و هم می‌توانند به پلیس+۱۰ مراجعه کنند، ضمن این‌که برای مدت محدودی نیز می‌توانند از کارت‌ جایگاه‌دار استفاده کنند. وی اعلام کرد که از ۲۰ مردادماه استفاده از کارت سوخت شخصی الزامی و سوخت‌رسانی تنها با این کارت امکان پذیر می‌شود.

وی از تمامی مسئولین مناطق خواست تا جایگاههای تحت پوشش خود را فعال نگاه دارند. تا هیچگونه مشکلی برای سوختگیری و رفاه حال شهروندان به وجود نیاید.

در ادامه جلسه مدیران مناطق و مسئولین سامانه هوشمند سوخت در خصوص مسائل و مشکلات مربوط به اجرایی شدن و آماده سازی این طرح مطالبی را عنوان کردند.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در آخرین اطلاعیه خود مهم‌ترین سولات موجود در این بخش را پاسخ داده است اما بازهم در صورت وجود هرگونه ابهام و پرسش ضروری می‌توان با شماره تلفن ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تماس گرفت.

طرح الزام استفاده از کارت سوخت شخصی با اولویت کلان شهرهای تهران، کرج، تبریز و اصفهان، اجرایی خواهد شد.

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

اهواز - بلوار پاسداران - نرسیده به شهید بندر (چهارشیر ) -

جنب سپاه پاسداران اهواز - شرکت ملی پخش فرآورده های

نفتی منطقه اهواز


تلفن: روابط عمومی : 34444567-061    
بازرس و نظارت منطقه: 34448106-061
کشیک منطقه: 34433603-061
تلفن گویا: 34454091-061
سامانه پاسخگویی به شکایت: 09627