جزییات خبر

مالکان کلیه وسایل نقلیه تا قبل از الزام به استفاده از کارت هوشمند سوخت حتما با کارت شخصی خود سوختگیری نمایند

(دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸) ۱۳:۱۲

مالکان کلیه وسایل نقلیه تا قبل از الزام به استفاده از کارت هوشمند سوخت حتما با کارت شخصی خود سوختگیری نمایند

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز: نعمت الله نجفی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز روز دوشنبه سی و یکم تیرماه درگفتگو با خبرنگاران گفت: با توجه به اجرای مصوبات دولت محترم و مجلس شورای اسلامی و با توجه به برنامه عرضه بنزین با استفاده از کارت هوشمند سوخت از 20 مرداد ماه سال جاری به منظور کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت سوخت خود حتما یکبار با کارت شخصی سوختگیری نمایند.

وی افزود: مالکان کلیه خودروها و موتور سیکلت ها تا پایان تیرماه حداقل یکبار از کارت سوخت شخصی خود استفاده نمایند و در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی به آدرس سایت WWW.NIOPDC.IR مراجعه نمایند.

نجفی موارد پذیرش سوختگیری با کارت سوخت شخصی توسط مراجعین تامین به موقع سوخت برای عرضه در جایگاهها حفظ شرایط عادی و مطمئن برای سوختگیری در جایگاهها و رعایت حقوق مشتریان در جایگاههای سوخت را از مهمترین وظایف جایگاه داران ذکر کرد.

مدیر منطقه اهواز نظارت بر روند کمیت و کیفیت فرآورد های نفتی را از اولویت های توزیع دانست. منطقه اهواز با ده ناحیه تحت پوشش عملیات سوخت رسانی به شمال خوزستان و استانهای همجوار را به عهده دارد.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

اهواز - بلوار پاسداران - نرسیده به شهید بندر (چهارشیر ) -

جنب سپاه پاسداران اهواز - شرکت ملی پخش فرآورده های

نفتی منطقه اهواز


تلفن: روابط عمومی : 34444567-061    
بازرس و نظارت منطقه: 34448106-061
کشیک منطقه: 34433603-061
تلفن گویا: 34454091-061
سامانه پاسخگویی به شکایت: 09627