جزییات خبر

10 محموله سوخت ازخوزستان به نیروگاههای کرمانشاه وسنندج ارسال شد

10 محموله سوخت ازخوزستان به نیروگاههای کرمانشاه وسنندج ارسال شد

(شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۴:۱۴

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز: 10 محموله سوخت (گازوییل) از انبارهای نظامیه اهواز و اندیمشک به صورت اضطراری برای نیروگاه های برق کرمانشاه و سنندج ارسال شد.

 

10 محموله سوخت ازخوزستان به نیروگاههای کرمانشاه وسنندج ارسال شد

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز: 10 محموله سوخت (گازوییل) از انبارهای نظامیه اهواز و اندیمشک به صورت اضطراری برای نیروگاه های برق کرمانشاه و سنندج ارسال شد.

نعمت الله نجفی مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی خوزستان(اهواز) در این خصوص گفت: به دنبال اختلال در روند عادی سوخت رسانی ناشی از بروز سیلاب مهیب در استان های کشور ، شرکت پخش فراورده های نفتی خوزستان به عنوان معین سوخت رسانی به استان های لرستان ، ایلام و کرمانشاه ، ارسال سوخت برای مصارف نیروگاه های حرارتی در کرمانشاه و سنندج را با هدف تداوم فعالیت این نیروگاه ها در 2 روز اخیر شروع کرده است.
وی گفت: ارسال محموله های سوخت به این 2 نیروگاه برق تا برقراری شرایط عادی و اعلام عدم نیاز آنان به سوخت ادامه می یابد.
 
مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: روند سوخت رسانی به استان های سیل زده ایلام ، لرستان و کرمانشاه از خوزستان به صورت منظم ادامه دارد.
نجفی با بیان اینکه نفت سفید مناطق سیل زده لرستان و تمام سوخت مورد نیاز استان ایلام و مناطق سیل زده کرمانشاه به صورت شبانه روزی از انبارهای سوخت خوزستان تامین می شود افزود:با تلاش های صورت گرفته هیچ گونه کمبودی در مناطق سیل زده سه استانی که خوزستان معین آنان در سوخت رسانی است وجود ندارد و تانکرهای سوخت بلافاصله پس از اعلام نیاز ، ارسال می شود.
وی گفت: هرچه زمان می گذرد شرایط به سمت عادی شدن می رود و نیاز استان های سیل زده به سوخت ارسالی از خوزستان کمتر خواهد شد.
مدیرشرکت پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: سوخت گاز مایع مورد نیاز مواکب حسینی در مناطق سیل زده خوزستان به صورت کامل تامین شده است.
نجفی تاکید کرد: به هر میزان که مواکب حسینی به گاز مایع نیاز داشته باشند در کوتاه ترین زمان ممکن تامین می شود و در این زمینه هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.
هم اکنون 170موکب اربعین حسینی از استان های مختلف در حال تامین نیازهای غذایی ساکنان مناطق سیل زده هستند و تا 17 اردیبهشت ماه خدمت رسانی به سیل زدگان استان را ادامه می دهند.
مدیرشرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: همه جایگاه های سوخت و گاز سی ان جی در همه نقاط استان به خصوص مناطق سیل زده فعال و در وضعیت سبز هستند.
وی گفت:تاکنون هیچ گونه گزارشی از کمبود سوخت و یا تعطیلی جایگاه های سوخت در استان حتی آنهایی که تسویه حساب نکرده اند دریافت نشده است و روند سوخت رسانی بدون توجه به شرایط خاص سیلاب ، عادی است.
هفته گذشته چهار جایگاه سوخت در مسیر اهواز - شوش به علت آبگرفتگی تعطیل شدند که با فروکش کردن سیلاب و رفع آبگرفتگی این جایگاه ها دوباره در مدار عملیات قرار گرفتند.
به گفته وزیر کشور ، سیلاب 400هزار نفر از جمعیت خوزستان را درگیر خود کرده است.
با وجود کاهش روان آب کرخه ، دز و کارون ، هنوز خطر بروز مجدد سیلاب برخی شهرهای حاشیه این رودخانه ها را تهدید می کند.

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 

تماس با ما:

اهواز - بلوار پاسداران - نرسیده به شهید بندر (چهارشیر ) -

جنب سپاه پاسداران اهواز - شرکت ملی پخش فرآورده های

نفتی منطقه اهواز


تلفن: روابط عمومی : 34444567-061    
بازرس و نظارت منطقه: 34448106-061
کشیک منطقه: 34433603-061
تلفن گویا: 34454091-061
سامانه پاسخگویی به شکایت: 09627