جزییات خبر

برگزاری گردهمائی مدیر و مسئولان منطقه زاهدان با جایگاهداران استان

(دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۱:۱۶

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه زاهدان در گردهمائی جایگاهداران استان، نظارت مستقیم بر توزیع سوخت را از وظایف اصلی مسئولان جایگاه‌ها برشمرد و بر رعایت مقررات و دستورعمل‌های ابلاغی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، غلام محمد احمدی، جایگاه‌ها را به عنوان مهمترین بخش از چرخه توزیع سوخت که ارتباط مستقیم با مردم دارد نامید و گفت: وظیفه جایگاهدار، مدیریت محل عرضه به بهترین نحو و رعایت شأن مردم و مراجعان است.

احمدی از همکاری و تعامل خوب مسئولان جایگاه‌ها و همچنین ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی تقدیر و تشکر کرد و افزود: جایگاه‌ها جزء جدایی ناپذیر شرکت هستند که بدلیل ارتباط مستقیم با مردم، به عنوان پیشخوان ارائه خدمات شرکت به مردم شناخته می شوند و رفتار و اعمال پسندیده کارکنان جایگاه‌ها با مراجعان، می تواند الگوی رفتاری مناسب برای تمامی کارکنان شرکت باشد.

در این نشست که اعضای انجمن صنفی جایگاهداران منطقه نیز حضور داشتند، برخی درخواست ها و مسائل از سوی جایگاهداران از جمله بررسی وضعیت و ارسال به موقع سهمیه سوخت مورد نیاز جایگاه‌ها مطرح و بررسی شد.

 

گردهمایی جایگاهها3
گردهمایی جایگاهها2
گردهمایی جایگاهها1

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 

تماس با ما:

اهواز - بلوار پاسداران - نرسیده به شهید بندر (چهارشیر ) -

جنب سپاه پاسداران اهواز - شرکت ملی پخش فرآورده های

نفتی منطقه اهواز


تلفن: روابط عمومی : 34444567-061    
بازرس و نظارت منطقه: 34448106-061
کشیک منطقه: 34433603-061
تلفن گویا: 34454091-061
سامانه پاسخگویی به شکایت: 09627