جزییات خبر

ترمیم سیل بند در اطراف انبار سوخت نظامیه اهواز پایان یافت

(پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸) ۱۳:۴۴

ترمیم سیل بند در اطراف انبار سوخت نظامیه اهواز پایان یافت

ترمیم سیل بند در اطراف انبار سوخت نظامیه اهواز پایان یافت

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز: ترمیم سیل بند در اطراف انبار سوخت نظامیه در پنج کیلومتری شمال اهواز با هدف جلوگیری از پیشروی و طغیان آب کرخه و کارون و آسیب نرسیدن به روند سوخت رسانی پایان یافت.

نعمت الله نجفی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهوازدر این خصوص گفت: ترمیم سیل بند به صورت ضربتی با کمک گروه های جهادی ، کارکنان شرکت پخش فراورده های نفتی اهواز ، لوله و مخابرات نفت منطقه خوزستان و بهره گیری از تجهیزات مکانیکی سنگین انجام شد تا این تاسیسات در برابر مخاطرات سیلاب ایمن سازی شده و روند سوخت رسانی با اطمینان بیشتری ادامه یابد.
وی ترمیم سیل بند را یک اقدام احتیاطی برای حفاظت از تاسیسات نفتی بیان کرد و افزود: هم اکنون هیچ خطری متوجه تاسیسات و مخازن نفتی نظامیه نیست.
مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) با بیان اینکه سوخت رسانی به وسیله تانکر به مناطق درگیر سیلاب و در معرض طغیان رودخانه های کارون ، دز و کرخه همچنان و بدون وقفه ادامه دارد افزود: چندین محموله سوختی دیگر در حال بارگیری به سمت استان سیل زده لرستان می باشد.
روز گذشته6 محموله سوختی بنزین  به ظرفیت 195هزار لیتر به شهرهای سیل زده خرم آباد و پلدختر با وجود خطرات زیاد ، ارسال و به مقصد رسید.
نجفی با بیان اینکه هیچ نگرانی در خصوص ارسال انواع فراورده های سوختی به مناطق سیل زده استان و مناطق همجوار درگیر با سیلاب نداریم افزود: ظرفیت ذخیره سازی انبار نظامیه اهواز در بهترین حالت ممکن قرار دارد.
انبار نظامیه اهواز با ظرفیت 600میلیون لیتر انواع فراورده های نفتی ، بزرگترین مرکز ذخیره سازی سوخت در غرب و جنوب غرب کشور محسوب می شود.


ترمیم سیل بند در اطراف انبار سوخت نظامیه اهواز پایان یافت
گزارش تصویری از روند سوخت رسانی به مناطق در معرض سیل
195هزارلیتر بنزین ازخوزستان به مناطق سیل زده لرستان ارسال شد

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 

تماس با ما:

اهواز - بلوار پاسداران - نرسیده به شهید بندر (چهارشیر ) -

جنب سپاه پاسداران اهواز - شرکت ملی پخش فرآورده های

نفتی منطقه اهواز


تلفن: روابط عمومی : 34444567-061    
بازرس و نظارت منطقه: 34448106-061
کشیک منطقه: 34433603-061
تلفن گویا: 34454091-061
سامانه پاسخگویی به شکایت: 09627