جزییات خبر

دومین جلسه مدیریت بحران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز تشکیل شد

(سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸) ۱۵:۳۹

دومین جلسه مدیریت بحران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز تشکیل شد

دومین جلسه مدیریت بحران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز: دومین جلسه مدیریت بحران در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان با حضور مدیر و روسای واحدها و معاونین روز سه شنبه ششم فروردین ماه نود و هشت در محل سالن جلسات تشکیل شد.

دکتر نجفی مدیر منطقه اهواز در این جلسه گفت: از روز اول بارندگی و طغیان رودخانه ها همه کارکنان در آماده باش بسر می برند و جایگاههای سوخت بدون وقفه در سرویس سوخت رسانی بوده اند.وی گفت: سوخت به اندازه کافی ذخیره شده است. و هیچ گونه جای نگرانی نیست.

نجفی افزود: با جلساتی که در ستاد بحران استانداری تشکیل شده است آمادگی سوخت رسانی در شرایط سخت را داریم و همه راهکارهای مهار بحران بررسی شده است.

وی آماده به کار بودن ژنراتورهای جایگاههای سوخت و ژنراتورهای انبارها,آماده به کار بودن نفتکش ها را از جمله اقدامات پیشگیرانه برای مواقع بحران ذکر کرد.

نجفی اظهار داشت: انبارهای منطقه و سوختگیری هواپیمایی بدون وقفه ارسال سوخت را در دستور قرار دارند. مدیر منطقه اهواز آمادگی خود را برای سوخت رسانی به مناطق همجوار در استانهای لرستان,ایلام,کهگیلویه و بویراحمد و هر جائی که مدیر عامل محترم شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران و مدیران عملیات بحران تشخیص بدهند را دادند.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 

تماس با ما:

اهواز - بلوار پاسداران - نرسیده به شهید بندر (چهارشیر ) -

جنب سپاه پاسداران اهواز - شرکت ملی پخش فرآورده های

نفتی منطقه اهواز


تلفن: روابط عمومی : 34444567-061    
بازرس و نظارت منطقه: 34448106-061
کشیک منطقه: 34433603-061
تلفن گویا: 34454091-061
سامانه پاسخگویی به شکایت: 09627