جزییات خبر

آمادگی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز برای تامین سوخت میهمانان نوروزی

(چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷) ۰۹:۲۳

آمادگی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز برای تامین سوخت میهمانان نوروزی

آمادگی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز برای تامین سوخت میهمانان نوروزی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز از آمادگی کامل این شرکت برای تامین سوخت مورد نیاز مساقران نوروزی و راهیان نور در طول ایام نوروزی سال 1398 خبر داد.

دکتر نعمت اله نجفی گفت: به همین منظور اقدام هایی برای ارتقای آمادگی جایگاههای عرضه بنزین و نفتگاز در محورهای اصلی,فرعی و مناطق شهری برای رفاه حال مسافران نوروزی و راهیان نور که به استان خوزستان سفر می کنند در حال انجام است.

وی افزود: از 16 تا 25 اسفند ماه به مدت 10 روز اکیپ های ایمنی و کنترل کیفیت در محورهای ارتباطی بر جایگاههای سوخت نظارت می کنند تا نواقص احتمالی جایگاههای عرضه سوخت,سی ان جی را برطرف کنند.

نجفی افزود: همچنین با اداره کل استاندارد استان برای بازبینی و کالیبره کردن نازل های سوخت جایگاهها هماهنگی شده است.

وی با اشاره به افزایش تعداد پروازها در طول ایام نوروزی گفت: برای تامین سوخت هواپیماهای ایرلاین ها در فرودگاه بین الملی اهواز و دزفول مشکلی وجود ندارد و در این خصوص تمهیداتی برای ذخیره سازی سوخت اندیشیده شده است.

نجفی همچنین بر تنظیف نمازخانه های بین راهی و پاکیزگی فضای سبز اطراف جایگاههای سوخت و انبارهای نفت تاکید کرد.

ضرورت رعایت نکات ایمنی در جایگاههای گاز سی ان جی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان منطقه اهواز بر ضرورت رعایت دقیق نکات ایمنی در جایگاههای سی ان جی تاکید کرد. وی از همه رانندگان و مسافران نوروزی خواست قبل از سوخت گیری گاز سی ان جی همه سرنشینان خودرو را پیاده کنند تا شاهد حوادث ناگواری برای مسافران محترم نباشیم.

نجفی با بیان اینکه بنزین و نفتگاز یورو چهار در کلان شهر اهواز با هدف کاهش آلودگی زیست محیطی توزیع می شود گفت: این فرآورده مهم از پالایشگاههای اراک تامین و ذخیره و توزیع می شود.

مدیر منطقه اهواز اضافه کرد: در محورهای منتهی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس به خصوص دشت آزادگان,بستان,دزفول و شوش جایگاههای عرضه سوخت در طول شبانه روز فعال خواهند بود و جایگاهها موظف هستند در هر شرایط ممکن سوخت مورد نیاز کاروان های راهیان نور را تامین کنند.

پیش بینی شده در ایام نوروز سال 98 حدود هفت میلیون مسافر گردشگر و کاروان های راهیان نور از استان خوزستان بازدید کنند.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خوزستان اهواز مسئولیت راهبردی و توزیع سوخت در مناطق شهری و برون شهری شمال,شمال شرق,مرکز و غرب استان خوزستان را به عهده دارد.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 

تماس با ما:

اهواز - بلوار پاسداران - نرسیده به شهید بندر (چهارشیر ) -

جنب سپاه پاسداران اهواز - شرکت ملی پخش فرآورده های

نفتی منطقه اهواز


تلفن: روابط عمومی : 34444567-061    
بازرس و نظارت منطقه: 34448106-061
کشیک منطقه: 34433603-061
تلفن گویا: 34454091-061
سامانه پاسخگویی به شکایت: 09627